Zapraszamy Was do naszego świata..

Zapraszamy Was do naszego świata wyjątkowych perfumowanych produktów!

Na naszej stronie znajdziecie całą gamę perfumowanych produktów do prania: perfumowane płyny do prania oraz do płukania a także żele pod prysznic oraz perfumy dla prawdziwych koneserów!

Te innowacyjne produkty właśnie zostały wprowadzone do Polski i już cieszą się sporym zainteresowaniem.

Dla kogo są? Dla osób ceniących sobie najwyższą jakość. Oprócz tego możemy zagwarantować skuteczność produktów do prania oraz niesamowitą gamę zapachów! Formuła została opracowana i opatentowana we Francji (i tam jest pilnie strzeżona).

Antoine Parfums wykorzystuje ekskluzywne surowce jakości haute couture. Jeśli do tej pory nie zwracałeś uwagi na to jak niesamowicie mogą pachnąć Twoje ubranie jeszcze długo po praniu, to jest własznie ten moment, aby to zmienić! Skutecznie odświeża produkty.

Cała linia płyn do prania- płyn do płukania- żel pod prysznic i perfumy łączone są w całość. Kupując cały zestaw, konsekwentnie otaczasz się wyjątkową linią zapachu przez cały dzień- wszędzie gdzie tylko się pojawisz.

Mamy aż 4 takie zestawy. Sprawdź który pasuje do Ciebie. Daj się zaskoczyć efektem.

Nasze produkty są przeznaczone dla osób, tych którzy cenią sobie jakość i skuteczność działania. Zapach? Wiele użytkowniczek i stałych klientek naszego sklepu zachwala wyjątkowe zapachy (a wręcz porównuje je do perfum).

Nasze perfumowane detergenty przeniosą Twoje codzienne pranie na zupełnie inny poziom. Od zwykłej czynności domowej po niesamowite doznania zapachowe. Tak zadziała nasz płyn do prania i płyn do płukania - najlepszy duet jaki można sobie sprawić. Przepełnienie ubrań, ręczników czy pościeli ulubionym zapachem, działa jak seans aromaterapii, dodając przy tym zwykłej czynności jaką jest pranie, odrobinę elegancji.

Wypróbuj też perfumy które pochodzą z Francji i linię żeli pod prysznic aby jeszcze mocniej pobudzić zmysły!

Sprawdź recenzje w naszych mediach społecznościowych.