BLOG

Zapraszamy Was do naszego świata...

Zapraszamy Was do naszego świata wyjątkowych perfumowanych produktów!

Na naszej stronie znajdziecie całą gamę perfumowanych produktów do prania: perfumowane płyny do prania oraz do płukania a także żele pod prysznic oraz perfumy dla prawdziwych koneserów !

Te innowacyjne produkty właśnie zostały wprowadzone do Polski i już cieszą się sporym zainteresowaniem.

 Dla kogo są? Dla osób ceniących sobie najwyższą jakość. Oprócz tego możemy zagwarantować skutecznosc produktów do prania oraz niesamowitą gamę zapachów! Formuła została opracowana i opatentowana we Francji (i tam jest pilnie strzeżona).

 Antoine Parfums wykorzystuje ekskluzywne surowce jakości haute couture. Jeśli do tej pory nie zwracalesz uwagi na to jak niesamowicie moga pachnac Twoje ubranie jeszcze długo po praniu, to jest wlasnie ten moment, aby to zmienić! Skutecznie odświeża produkty.

 Cała linia płyn do prania- płyn do płukania- żel pod prysznic i perfumy łączone są w całość. Kupując cały zestaw, konsekwentnie otaczasz się wyjątkową linią zapachu przez cały dzień- wszędzie gdzie tylko się pojawisz. 

 Mamy aż 4 takie zestawy. Sprawdź który pasuje do Ciebie. Daj się zaskoczyć efektem.

 Nasze produkty sa przeznaczone dla osob którzy cenią sobie jakość i skuteczność działania. Zapach? Wiele użytkowniczek i stałych klientek naszego sklepu zachwala wyjątkowe zapachy (a wręcz porównuje je do perfum).

 Nasze perfumowane detergenty przeniosą Twoje codzienne pranie na zupełnie inny poziom. Od zwykłej czynności domowej po niesamowite doznania zapachowe. Tak zadziała nasz płyn do prania i płyn do płukania - najlepszy duet jaki można sobie sprawić. Przepelnienie ubrań, ręczników czy pościeli ulubionym zapachem, działa jak seans aromaterapii, dodając przy tym zwykłej czynności jaką jest pranie, odrobine elegancji.

 Wypróbuj też perfumy ktore podchodza z Francji i linię żeli pod prysznic aby jeszcze mocniej pobudzić zmysły!

Sprawdź recenzje w naszych mediach społecznościowych.  

 

 Porady dotyczące wyboru perfumowanych płynów do prania i dlaczego warto wybrać detergenty i perfumowane płyny do zmiękczania tkanin „Antoine”?

Coraz częściej mówimy o zrównoważonym rozwoju i odpowiedzialnym stosowaniu chemii gospodarczej, chociaż ważne jest myśleć nie tylko o środkach czyszczących, ale także o detergentach, które w nie mniejszym stopniu zanieczyszczają naszą przyrodę. Omówmy więc, na co warto zwrócić uwagę przy wyborze środków piorących.
Przede wszystkim ważne jest, aby perfumowany płyn do prania skutecznie spełniał swoje zadanie - usuwał nie tylko nieprzyjemne zapachy, ale także brud i plamy. Również bardzo ważne jest, aby detergent był wolny od alergenów i miał przyjemny zapach, zapewniając miłe doświadczenie po wyjęciu rodzinnego prania z pralki. Skoncentrowany detergent jest skuteczniejszy, ponieważ mieści w sobie więcej środków czyszczących i specjalnych dodatków. Oznacza to, że przy użyciu mniejszej ilości produktu otrzymujemy lepszy wynik. Oczywiście przystępność cenowa jest nie mniej ważnym wskaźnikiem. Należy jednak pamiętać, że płynny detergent jest lepiej rozpuszczalny w wodzie niż proszek do prania. Zwłaszcza jeśli używa się za dużo detergentu i stale pierze się w niskiej temperaturze 30-40 stopni. Nierozpuszczony proszek do prania osadza się w pralce. Wilgoć mnoży bakterie, powodując nieprzyjemny zapach z pralki, który następnie przenosi się do rzeczy odebranych z pralki.
Dlatego zalecamy wybór perfumowanych płynów do prania  i płynów do zmiękczania tkanin firmy „Antoine”. Prawdopodobnie doświadczyłeś tego uczucia, gdy po praniu pościel i ubrania nadal mają nieprzyjemny zapach? Detergenty francuskiego producenta „Antoine” uchronią Cię przed tą sytuacją i nadadzą praniu przyjemny, ale subtelny aromat. Do tworzenia perfumowanych produktów „Antoine” wykorzystywane są surowce o wyjątkowej jakości haute couture, stosowane zwykle tylko w perfumerii najwyższego poziomu. W taki sposób osiąga się najwyższa jakość produktu i ekskluzywność połączoną z czystością. Najpopularniejszy zapach perfumowanych płynów do prania to Antoine „Pour Ele”, który został stworzony z myślą o kobietach. Klasyczne nuty drewna Antoine dopełnia mocny kwiatowy aromat połączony z subtelnością róży i elegancją irysa. Nie gorszy zapach perfumowanych płynów, „Classic” - śmiały i nowoczesny. Tutaj esencja cedru miesza się z kremowym drzewem sandałowym, a krystaliczny bursztyn łączy się z łagodnym piżmem. To uniwersalny zapach odpowiedni zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet. Przy wyborze detergentów zalecamy wybór płynów do zmiękczania tkanin o takim samym zapachu. Dzięki temu aromat utrzyma się dłużej, będzie wyraźny, ale nie natrętny, a wszystkie prane tkaniny będą miękkie i przyjemne w dotyku. Pozwól ulubionemu zapachu wirować między twoim praniem, szafami i łóżkami. Ciesz się przyjemnym zapachem ubrań na co dzień!
Gwarantujemy uczucie czystości, a szeroki wybór przyjemnych zapachów, które znajdziesz w naszym sklepie internetowym na pewno nie zawiedzie. Więc jeśli jeszcze nie próbowałeś detergentów „Antoine”, wybierz online i nabądź już dziś.